WhatsApp
Yükleniyor...

Gizlilik Politikası

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız

Bu gizlilik ilkeleri, Noxpark’ın gizlilik konusundaki sorumluluklarını belirlemek amacıyla hazırlanmıştır.

Aşağıdaki maddeler, https://demolar.noxpark.com/ web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtım işlemlerinin kurallarını içermektedir. IP adresiniz, sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.

IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak, açık demografik bilgilerinizi toplamak ve sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda istenen tüm bilgileri belirten kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanılacaktır. Kullanıcılarımız, isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler, satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesi ve diğer gerektiği durumlarda kullanılacaktır. Kişisel bilgiler, kullanıcılarımızın sistemimize giriş yaparken ve diğer gerektiği durumlarda kimlik doğrulama amacıyla kullanılacaktır. İstatistiksel bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içeriğini kişiselleştirmek ve ziyaretçi hareketlerini izlemek için kullanılacaktır. Sitemiz içinde başka sitelere bağlantılar bulunabilir. https://demolar.noxpark.com/ web sitemiz, diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriğinden sorumlu değildir.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini önlemek amacıyla firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır:

  1. SSL Güvenlik Sertifikası: Kredi kartı tahsilatı ve müşteri panelinizde Secure Socket Layer ile şifrelenmiş olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.

  2. Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasındaki bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ve bankamız arasında bir sırdır.

  3. Sitemiz, DÜNYA standardı olan Linux Centos Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve herhangi bir aksaklığa izin vermemek için sürekli takip edilmektedir.